CHP’li Arpacı, Acıpayam’daki dolu afetini meclis gündemine taşıdı CHP’li Arpacı, Acıpayam’daki dolu afetini meclis gündemine taşıdı

Denizli Haber - 31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimler öncesi AK Parti Merkezefendi İlçe Teşkilatı’nda kan değişimi yaşandı. 30’u asil, 15’i yedek olmak üzere 45 kişilik yeni yönetim kurulu belirlendi. Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesi Merkezefendi Belediyesi’nde AK Parti bayrağını dalgalandırmak isteyen Başkan Fatih Durmaz ve yeni yönetimi Denizli Gazeteciler Cemiyetinde basın mensuplarıyla buluştu.

Ak Parti Merkezefendi Teşkilatında Revizyon (1)

“TAZE KAN HER ZAMAN OLUMLU OLARAK YANSIMIŞTIR”

AK Parti olarak değişime ve yenilenmeye önem veren bir parti olduklarını ifade eden AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz, “ Yönetim kurulunda 30’u asil, 15’i yedek olmak üzere 45 arkadaşımız yer alıyor. Bizimle birlikte devam eden 15-16 arkadaşımız var. Yeni yönetime kadın kollarından ve gençlik kollarından da takviye yaptık.  Açıkçası yeni birileri yok, daha öncede hep birlikte çalıştığımız dostlarımız var. Taze kan her zaman olumlu olarak yansımıştır. Yönetimden ayrılan arkadaşlarımızla da hiçbir sorunumuz yok. Şahsi sebeplerle görev almak istemeyen, meclis üyeliği düşünenler oldu. Sadece yenilenmeye gittik, biz AK Parti olarak değişime ve gelişime önem veren bir partiyiz. Cumhurbaşkanımızın da her zaman değişimden yana olduğunu gördük. AK Parti kadar da gençlerin önünü açan başka bir siyasi parti yok. Bizler revizyonu seçimler biter bitmez masaya yatırdık. Yenilenmesi gerektiğini il başkanımız ve sorumlu vekillerimizle görüştük. Gecikme söz konusu değil. Araya AK Parti Büyük Kongresi girdiği için süreç bu şekilde işledi. Yönetimi oluştururken gençlerden ve kadınlardan temsil kabiliyeti olan insanları tercih ediyoruz. Tüm katmanları temsil etme gibi bir görevimiz var” dedi.

Ak Parti Merkezefendi Teşkilatında Revizyon (4)

“AK PARTİ GENEL MERKEZİ’NİN KARARIYLA İLÇE TEŞKİLATINDA REVİZYONA GİTTİK”

“2020 yılının Ekim ayında göreve başladık. 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de Denizli’de olumlu sonuçlar elde ettik” diyen Başkan Durmaz, “ Merkezefendi İlçesinde 694 sandığın tamamında sandık görevlisinden, müşahidine kadar elimizden geldiğinde çalıştık. Seçimlerin ardından AK Parti Genel Merkezi’nin kararıyla ilçe teşkilatında revizyona gittik. Daha güçlü ve daha inançlı şekilde Merkezefendi İlçesinde tekrardan AK Parti’nin kazanması ve AK Partili belediye başkanının olması için hedefe kilitlendik. İlçe teşkilatımızı da yönetim kurulu ve yürütme kurulu olmak üzere yeniledik, değiştirdik ve güçlendirdik” ifadelerini kullandı.

Ak Parti Merkezefendi Teşkilatında Revizyon (3)

“BU BİR BAYRAK YARIŞI”

“Bu bir bayrak yarışı” diyerek sözlerine devam eden Başkan Durmaz, “ Teşkilat yapımızda mahalle başkanlarından başlayarak her kademede yenilemeye gittik. Bu bir bayrak yarışı… Bugüne kadar görev yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, Allah onlardan razı olsun. Gece gündüz demeden hiçbir şekilde görevden kaçmadan birlikte çalıştık. Arkadaşlarımızla yol arkadaşlığı yaptığım için gurur duyuyorum. Partimizde filen görevleri olmasa da gönüllü olarak bizlere her zaman destek verecekler. Yeni görev alan arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Denizli’de başta Cumhurbaşkanımız, il başkanımız, büyükşehir belediye başkanımız, milletvekillerimiz ve tekrardan AK Parti MKYK’ya giren, Genel Başkan Yardımcımız Nihat Zeybekci’nin önderliğinde çalışacağız” dedi.

Ak Parti Merkezefendi Teşkilatında Revizyon (2)

“HEDEFİMİZ MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’Nİ ALMAK”

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Merkezefendi Belediyesi’ni alacaklarını ifade eden Durmaz, “ Merkezefendi İlçe Teşkilatı olarak tek hedefimiz 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Delikliçınar Meydanında, Merkezefendi Belediye Başkanının AK Partili olmasını kutlayacağız. Bu noktada da çok çalışacağız. Yerel seçimler öncesi ilçe teşkilatı olarak yeni kadrolarımıza yola çıkıyoruz. Yeni yönetim kurulunun hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Allah nasip ederse elimizden geldiğince alnımızın akıyla çalışacağız” dedi.

Editör: Tahir Aygün