Denizli Haber - Programın düzenlenmesinde katkıları olan herkese teşekkürlerini ileten İnamlık, Tavas'ın tarımsal üretim ve hayvancılık açısından büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve bu alanda çalışanların her zaman belediyenin destek ve ilgisini bulacağını ifade etti. Ayrıca, ilçenin tarım ve hayvancılık alanındaki gelişimine katkıda bulunacak projeler ve çalışmalar konusunda da gereken adımların atılacağına dikkat çekti.

DENİZLİ ÇOBAN YILDIZINI SEÇİYOR (4)

İnamlık, Tavas'ın tarım ve hayvancılık sektöründe öncü bir konumda olması için üreticilerle iş birliği içinde çalışacaklarını ve ilçenin bu alandaki potansiyelini daha da artırmak için çaba harcayacaklarını belirtti. Ayrıca, tarım ve hayvancılıkta modern tekniklerin kullanımı ve eğitimlerin desteklenmesi yönünde projelerin hayata geçirileceğini sözlerine ekledi.

Tavas Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi Büyük Bir Coşkuyla Açıldı Tavas Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi Büyük Bir Coşkuyla Açıldı

DENİZLİ ÇOBAN YILDIZINI SEÇİYOR (6)DENİZLİ ÇOBAN YILDIZINI SEÇİYOR (5)DENİZLİ ÇOBAN YILDIZINI SEÇİYOR (2)DENİZLİ ÇOBAN YILDIZINI SEÇİYOR (3)DENİZLİ ÇOBAN YILDIZINI SEÇİYOR (1)

Editör: Tahir Aygün