Denizli Haber - Öztürk; çevre düzenlemeleri ile Denizli’nin cennetten bir köşe olacağını belirterek, “Parklarda, yeşil alanlarda ve kamusal alanlarda iyileştirmeler yapacağız. Parklarımız, yeşil alanlarımız ve kamusal alanlar her zaman tertemiz ve düzenli olacak” dedi.

Altyapı ve üstyapıda iyileştirmeler yapacaklarına da değinen Öztürk; yolların, kaldırımların, su ve kanalizasyon sistemlerinin iyileştirilmesi ve bakımı için ivedilikle çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

Denizli’nin trafik sorununu çözmek için yeni ulaşım planları uygulamaya koyacaklarını söyleyen Öztürk; “var olan toplu taşıma sistemlerini geliştireceğiz, gerekli görülmesi halinde alternatif çözüm yolları üreteceğiz. Hemşerilerimiz en kısa zamanda tramvaya kavuşacak. Bisiklet kullanımını özendirmek için gerekli altyapıyı oluşturacağız. Elektrikli araçlar için şarj noktaları kuracağız” dedi.

Tek icraatının makamında misafir ağırlamak olmayacağının sözünü veren Öztürk, “sokağa inmeden, vatandaşlarımızın yürüdüğü caddelerde yürümeden, yapılan hizmetlerin ve projelerin nitelik ve nicelik bakımından vatandaştaki karşılığını gözünüzle görmeden belediyecilik yapılmaz. Bu nedenle her daim sokakta vatandaşlarımızla beraber olacağım.” diyerek çalışmalarına devam etmek için bizlerle vedalaştı.

Çavuşoğlu "Bugünden itibaren atılan imza ve yapılan ödemelerden personel sorumludur" Çavuşoğlu "Bugünden itibaren atılan imza ve yapılan ödemelerden personel sorumludur"

Editör: Tahir Aygün