banner19

Rüyada Beyaz Kedi Görmek ne anlama gelir

Rüyada Beyaz Kedi Görmek ne anlama gelir

Rüyada Beyaz Kedi Görmek ne anlama gelir
banner20
banner10

Rüyada Beyaz Kedi Görmek ne anlama gelir

Rüyada beyaz kedi görmek aile ve iş hayatında çeşitli sıkıntıların yaşanacağına ama bunun çok kısa süre içerisinde son bularak çok daha güzel bir hayata devam edebileceği manasına gelmektedir. Bu rüyanın bir diğer anlamı ise helal kazanca, huzurlu ve mutlu günlerin yakın olduğuna delalet eder. Uzun zamandır beklediğiniz bir para var ise yakın zamanda bu paraya kavuşacağınıza ve bu uğurda r. verdiğiniz mücadeleden kazançlı çıkacağınıza, iş yerinde bir üst makama geçeceğinize işaret eder.

Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek ise birden fazla anlam içermektedir bunlar genel olarak uğursuzluğun ve şansızlığın peşinizi bırakmayacak bir döneme girdiğinize, başınıza gelebilecek kötülüklerden önseziniz sayesinde zarar uğramadan kurtulacağınıza, kendinizi ve ruhunuzu özgür hissedeceğiniz günler geçireceğinize delalet eder.

Rüyada Beyaz Kedi Yavrusu Sevmek

Bu rüya her ne kadar güzel bir rüya olarak düşünülse de rüya yorumcuları bunun tam aksini söylemektedirler. Rüyasında beyaz bir kedi yavrusu seven kişi iş hayatında yapacağı yanlış atılımlar sonucunda büyük sıkıntılar yaşayacak ve üzülecektir. Bu rüyanın bir diğer anlamı ise hane halkından birinin başkaları tarafından üzüntüye düşürüldüğüne delalet eder.

Rüyada evde kedi görmek

Bu rüyanın anlamı sizi seven ve ihtiyaç duyan insanlara yeterli vakit ayırmadığınızı ve bu nedenle ihtiyaçlarının farkına varamadığınıza delalet eder. Rüyada kedi yavrusu görmek bir diğer manası ise dolandırıcı ve kötü birinin varlığı manasına gelmektedir.

Rüyada Beyaz Kedi Tırmalaması

Rüyada beyaz kedi Çalışıyorsanız iş hayatınızda okuyorsanız okul hayatınızda bir takım sorunlar yaşayacağınızı bu durumun aile birileri tarafından hoş karşılaşılmayacağına ve tepki göreceğinize delalet eder.

Yatak Odasında Görülen Siyah Kedi

Özel hayatınızda zihninizde yer etmiş ve kafanızdan çıkaramadığınız bir takım sırlarınız olduğuna delalet eder.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2016, 19:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14