Denizli Haber - Geçtiğimiz yıl 10 ilde 275 bin izleyici ile buluşan Fanta Fest, bu yaz “Bize Bunlarla Gel” sloganıyla müzik ve eğlenceyi Türkiye’nin dört bir yanına Edis, Güneş ve Ceza ile taşıyacak. 16 Ağustos - 6 Eylül tarihleri arasında toplam 10 şehirde yüz binlerce müzikseverin katılımıyla gerçekleşecek olan Fanta Fest, müzik ve eğlenceyle dolu programı ile gençleri eşsiz bir festival deneyimi altında buluşturacak.

FANTA FEST’İN ROTASI BELLİ OLDU

Bugün Bursa’dan başlayacak olan Fanta Fest, sırasıyla 19 Ağustos’ta İzmir, 21 Ağustos’ta Denizli,23 Ağustos’ta Antalya, 26 Ağustos’ta Adana, 29 Ağustos’ta Gaziantep, 31 Ağustos’ta Kayseri, 2 Eylül’de Samsun, 4 Eylül’de Ankara ve 6 Eylül’de Kocaeli ile devam edecek. 

3’ÜNCÜ DURAK DENİZLİ

Daha Daha uygulamasında biriken 2.000 Fanta puanla bilet kazanma fırsatını yakalayan herkese açık olacak Fanta Fest; müzik,eğlence ve atıştırmalık dünyasını gençlerle interaktif şekilde buluşturacak. Fanta Fest coşkusu, 21 Ağustos’ta 3’üncü durak olan Denizli’ye taşınacak. Festival, Pamukkale Üniversitesi Kınıklı Yerleşkesi’nde gerçekleşecek. Öte yandan Fanta Fest, Türk Eğitim Vakfı (TEV) işbirliğiyle depremden etkilenen 200 lise ve üniversite öğrencisine burs desteği sağlayacak.

Editör: Tahir Aygün