Denizli Haber - İYİ Parti, yaklaşan yerel seçimler öncesinde İstanbul’da geniş katılımlı bir toplantı düzenleyerek seçim stratejisi ve hazırlıklarını masaya yatırdı. Cumartesi günü başlayan ve bugün devam eden toplantı, Genel Başkan Meral Akşener'in liderliğinde gerçekleşti. Başkanlık Divanı Üyeleri, Milletvekilleri, Genel İdare Kurulu Üyeleri, Merkez Disiplin Kurulu Üyeleri, İl Başkanları ve Belediye Başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda yerel seçimler öncesi stratejiler belirlendi.

WhatsApp Image 2023-11-19 at 14.57.42

Denizli Milletvekili Şahin Tin; “Gücün kaynağını Denizli sanayisi ile buluşturuyoruz” Denizli Milletvekili Şahin Tin; “Gücün kaynağını Denizli sanayisi ile buluşturuyoruz”

Toplantıya ilişkin açıklamalarda bulunan Denizli İl Başkanı Nihan Cihan Özden, seçim hazırlıkları ve istişarelerinin yapıldığı bu kapsamlı toplantının İYİ Parti'nin kararlılığını ve hedeflerini netleştirdiğini belirtti. Özden, "İYİ Belediyecilik anlayışıyla ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşıma kararlılığımızı bu toplantıda bir kez daha ortaya koyduk" dedi.

WhatsApp Image 2023-11-19 at 14.57.42 (2)

Ayrıca, Genel Başkan Meral Akşener'in liderliğinde, partinin ilk günkü heyecan ve kararlılıkla ilerleyeceğini vurgulayan Özden, tüm engellemelere, iftiralara ve baskılara karşı dik duracaklarını belirtti. Seçim sürecinde millete, memlekete ve partiye hayırlı olması temennisinde bulundu.

İYİ Parti’nin seçim stratejileri ve belirlediği hedefleriyle ilgili kararlı duruşu, toplantıda gözlemlendiği kadarıyla parti mensupları tarafından net bir şekilde vurgulandı ve bu doğrultuda önemli adımlar atılacağı mesajı verildi.