Denizli Haber - Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, ilçenin her bir mahallesinde hemşehrilerinin hal ve hatırını sormaya devam ediyor.  Başkan Şevik, Belediye Başkan Yardımcısı Veli Tokdemir ve MHP İlçe yönetimiyle birlikte Bozalan, Derbent, Türlübey ve Karaköy mahallelerine konuk oldu. 

Başkan Şevik, mahallelerde gerçekleştirdiği ziyaretlerle mahalle muhtarı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Şevik, ziyarette hem mahallere yapılan ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili bilgi verdi hem de vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinledi.

Başlama vuruşunu sembol isim yaptı Başlama vuruşunu sembol isim yaptı

Başkan Şevik,“ 2007-2014 başkanlık dönemimde de, 2019 seçimlerinden bugüne sizleri sık sık ziyaret ettim, sizlerle biraya geldik.  Bu mahalle ziyaretlerinde sizlerin taleplerini dinliyor, mahallelerimizin ihtiyaçlarını yerinde tespit edip çözüm üretiyoruz. Sizlere verdiğimiz sözleri bir bir hayata geçirdik. Tespit ettiğimiz eksiklikleri ve sizlerin taleplerini de değerlendireceğiz” dedi.

Bozalan, Derbent, Türlübey ve Karaköy mahalle sakinleri Başkan Şevik’e taleplerini ve şikayetlerini bildirip çözümü konusunda yardım istediler. Başkan Şevik’in kendilerini ziyaret etmesinden dolayı memnun olduklarını belirten mahalle sakinleri, yapılan hizmetler için de teşekkür ettiler.

HEMŞEHRİLERİNİN MUTLULUKLARINA DA ACILARINA DA  ORTAK OLUYOR

Buldan’da belediye çalışmalarını yakından takip eden Belediye Başkanı Mustafa Şevik, diğer yandan sünnet, nişan, nikah ve düğün törenlerine de katılırken yakınlarını ebediyete uğurlayan hemşerilerinin de acılarına ortak olmaya devam ediyor. Başkan Şevik, Helvacılar Mahallesi sakinlerinden Metin Yurdakul’un oğlu Mehmet Yurdakul’un asker yemeğine katıldı. Başkan Şevik, birliğine teslim olmaya hazırlanan asker Mehmet Yurdakul’a “Hayırlı teskereler” diledi, ailenin gururuna ortak oldu.

Editör: Tahir Aygün