Denizli Haber - Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), merkez ve taşra teşkilatında ihtiyaç duyulan yerlerde istihdam edilmek üzere Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçlarına göre personel alınacağını duyurdu. SGK’den yapılan açıklamada; 260 büro personeli, 69 destek personeli, 14 koruma ve güvenlik görevlisi ve 1 teknisyen olmak üzere toplam 344 sözleşmeli personel alımı yapılacağı belirtildi.

DENİZLİ’YE 4 PERSONEL

Personel alımının yapılacağı iller arasında Denizli de yer aldı. Denizli’ye 4 personel alımı yapılacak. İl Müdürlüğü bünyesine alınacak 3 büro personelinin KPSS-P93 puan türünden en az 60 puan alması ve Sosyal Güvenlik ön lisans programından mezun olması gerekiyor. Kente alınacak olan destek personeli için de KPSS-P94 puan türünde en az 60 puan alması ve ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olması gerekiyor.

BAŞVURULAR BAŞLADI

Denizli'de aramızdan ayrılanlar 19-06-2024 Denizli'de aramızdan ayrılanlar 19-06-2024

SGK’nin personel alımı için başvurular bugün itibarıyla başladı. Adaylar başvurularını 14 Haziran Cuma günü saat 23:59’a kadar e-Devlet Kapısı üzerinden Sosyal Güvenlik Kurumu - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım hizmeti veya Kariyer Kapısı üzerinden (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) e-Devlet şifresi ile giriş yaparak gerçekleştirebilecekler.

Editör: Tahir Aygün