Denizli Haber - Stavros Bolos saç dökülmesi sorunuyla karşı karşıya kaldığı için, Uluslararası Saç Restorasyon Cerrahisi Topluluğu (ISHRS) üyesi olan Dr. Özgür Nalbant’a ulaştı. Dr. Özgür Nalbant, Stavros Bolos'a kişiselleştirilmiş bir tedavi planı sunarak, saç ekimi sürecinde konforlu ve güvenli bir deneyim yaşamasını sağladı.

Dr. Özgür Nalbant, konuyla ilgili şunları belirtti; "Stavros Bolos'un bizi tercih etmesi, kurumumuzun uluslararası alandaki güvenilirliğini ve saç ekimi konusundaki uzmanlığımızı gösteriyor. Her hastamıza bireysel ve profesyonel bir yaklaşım sunarak, sağlıklı ve doğal sonuçlar elde etmeyi hedefliyoruz.

Stavros Bolos saç ekimi operasyonundan çok memnun kaldığını, ulaşımdan konaklamaya kadar profesyonel hizmet aldığını belirterek arkadaşlarına da bizi tavsiye edeceğini dile getirdi. Saç ekimi sonrasında Pamukkale’yi gezen Stavros Bolos burada bulunan antik havuzu da deneyimleyerek memnuniyetini bir kez daha dile getirdi.

Stavros Bolos'un saç ekimi tedavisi başarıyla tamamlandı ve 17.02.2024 tarihinde mutlu bir şekilde ülkesine döndü.”

Ramazan Ayını Migrensiz Geçirin Ramazan Ayını Migrensiz Geçirin

Vizyongöz Hastanesi, uluslararası hasta odaklı hizmet anlayışıyla, dünya genelinden gelen hastalara en üst düzeyde sağlık hizmeti sunma misyonunu sürdürmeye devam ediyor.

Editör: Tahir Aygün