Denizli Haber - Cumhur İttifakı Serinhisar Belediye Başkan Adayı Cemal Kobaş, Serinhisar’ın güçlü geleceği için gençlere büyük önem verdiklerini söyledi. İlçede çalmadık kapı, girmedik sokak, sıkmadık el bırakmadan çalışmalarına devam eden Kobaş, geçtiğimiz günlerde duyurduğu 64 projeyi bir bir anlatıyor.

Whatsapp Image 2024 03 05 At 08.46.13 (3)

Gençler ve çocuklar için hazırladığı ilçede ses getiren projelerle gençlerin kalbine girmeyi başaran Kobaş, “Geleceğimiz çocuklarımız, gençlerimiz için ne yapsak azdır.

Whatsapp Image 2024 03 05 At 08.46.14

Serinhisar’da gençlerimiz için öyle projeler hazırladık ki, anlattığımızda onların yüzlerindeki gülümseme, heyecanları bizim için her şeye bedel. Net ve iddialı konuşuyorum. Göreve gelir gelmez bu projeleri ardı ardına hayata geçireceğiz. Gençliğin kalbi Serinhisar’da atacak” dedi.

Yatağan’da Kobaş Coşkusu Yatağan’da Kobaş Coşkusu

Whatsapp Image 2024 03 05 At 08.46.13 (2)

“GENÇLİĞİN KALBİ SERİNHİSAR’DA ATACAK”

Yine gençlere yönelik yüzme havuzu, gokart projesi ve sürpriz projelerini açıklayan Kobaş, “Gençlerimizin sosyal aktivite alanlarını arttırmak için eğlence ve heyecan dolu bir Go Kart Pisti yapacağız.

Whatsapp Image 2024 03 05 At 08.46.13 (1)

Gençlerimizi yüzme sporuna teşvik etmek ve genel halka hitap eden bir yüzme tesisi sağlamak amacıyla bir yarı olimpik yüzme havuzunu ilçemize kazandıracağız. Okçuluk sporunu desteklemek ve ilçemiz gençlerinin sosyal aktivite alanlarını arttırmak ve yaygınlaştırmak amacıyla okçuluk alanı oluşturacağız. Savaş stratejileri ve takım ruhunu test etmek isteyen herkes için ideal bir oyun alanı olan paintball sahasını ilçemize kazandıracağız.

Whatsapp Image 2024 03 05 At 08.46.14 (1)

Ayrıca, gençlik merkezi, spor alanları, sanat atölyeleri, kitap kafeler, tiyatro, spor ve gençlik kulüpleri kurarak gençlerimizi sosyal hayatla buluşturacağız. Gençlerimiz için Serinhisar artık çok farklı olacak” dedi.

Editör: Tahir Aygün