banner346
banner19

Koronavirüse Yakalanan Başkandan Sevindirici Haber

Denizli’nin Serinhisar ilçesinin Belediye Başkanı Hüseyin Gemi koronavirüsü yendi. 3 Kasım’da testi pozitif çıkan Başkan Gemi tedavi sürecinin tamamlandığını ve sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Koronavirüse Yakalanan Başkandan Sevindirici Haber
banner20
banner243

Denizli Haber - Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, 3 Kasım’da koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurmuştu.  Yaklaşık 2 haftadır karantinada  olan ve tedavi gören Başkan Gemi’den sevindirici haber geldi.

SAĞLIĞINA KAVUŞTU, GÖREVİNE DÖNDÜ

Başkan Gemi, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;” Yaklaşık 15 gün önce Covid-19 test sonucumun pozitif sonuçlanması sebebiyle başlamış olan tedavi ve karantina sürecimi gayet sağlıklı ve güçlü bir şekilde tamamlamış ve bugün itibariyle görevimin başına dönmüş bulunmaktayım. Bu süre zarfında gerek sosyal medya aracılığıyla, gerek arayıp soran, gerekse mesaj yöntemiyle tarafıma ulaşan ve geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlarıma, kardeşlerime ve hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Daha güzel bir Serinhisar ve daha mutlu bireyler yaratmak için gece gündüz var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Tüm vatandaşlarımıza bu zor pandemi sürecinde kurallara uyarak, maske – mesafe ve hijyen konusunda daha hassas hareket etmelerini tavsiye ediyor, herkese hayırlı ve sağlıklı günler diliyorum.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2020, 12:21

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER